Boka en visning

Varmt välkommen att besöka oss på en visning! Länk till anmälan hittar du nedan där du fyller i dina kontaktuppgifter för den förskola du är intresserad av att besöka, så återkommer vi med mer information inom kort.


Bro Mälarstrand (Upplands-Bro)
Landbovägen 2, BRO
Kontakta rektor Gabriella Pettersson:
gabriella.pettersson@jenseneducation.se
0737 73 32 07

Kristineberg (Stockholm)
Lidnersplan 2, Stockholm
Kontakta rektor Sofia Carlén
sofia.carlen@jenseneducation.se
0737 73 31 56

Kungsholmen (Stockholm)
Alströmergatan 45B, Stockholm
Kontakta rektor Sofia Carlén
sofia.carlen@jenseneducation.se
0737 73 31 56

Kvarnsjön (Botkyrka)
Kontakta rektor Monica Nyberg:
monica.nyberg@jenseneducation.se
0733 50 22 30 

Landvetters Backa (Härryda)
Kontakta rektor Linn Jansdotter:
linn.jansdotter@jenseneducation.se
073 773 32 16

Nedersta (Västerhaninge)
Kultivatorvägen 1, Västerhaninge
Kontakta rektor Angelica Berntsson
angelica.berntsson@jenseneducation.se
073-773 33 59

Uppsala
Döbelnsgatan 2, Uppsala
Kontakta rektor Staffan Lagerqvist
staffan.lagerqvist@jenseneducation.se 
0737 73 31 02

Gunsta (Uppsala) 
Hjulaxelvägen 153B, Uppsala
Kontakta rektor Staffan Lagerqvist
staffan.lagerqvist@jenseneducation.se 
0737 73 31 02

Östermalm (Stockholm)
Östermalmsgatan 39, Stockholm
Kontakta Rektor Linda Sander
linda.sander@jenseneducation.se
0736 40 64 67

Nobelberget (Nacka)
Nobelbergsgatan 8, Nacka
Kontakta rektor Therese Sporrong
therese.sporrong@jenseneducation.se
073 773 18 27

Norrmalm (Stockholm)
Tulegatan 42 A
Kontakta Rektor Linda Sander
linda.sander@jenseneducation.se
0736 40 64 67

Silverdal (Sollentuna)
Margreteborgsvägen 14, Sollentuna​
Kontakta rektor Therese Lilja
therese.lilja@jenseneducation.se
073 773 32 29

Snättringe (Huddinge)
Furuvägen 3B, Segeltorp
Biträdande rektor Emilia Gladh
emilia.gladh@jenseneducation.se

0736 40 06 39

Tillberga (Västerås)
Kontakta rektor Sofia Carlén
sofia.carlen@jenseneducation.se
0737 73 31 56

Vigelsjö (Norrtälje)
Badvägen 1, Norrtälje
Kontakta rektor Therese Lilja
therese.lilja@jenseneducation.se
073 773 32 29

Zinkensdamm (Stockholm)
Ringvägen 19, Stockholm
Kontakta rektor Therese Sporrong
therese.sporrong@jenseneducation.se 
073 773 18 27

 

Föräldrar